Er staan weer twee fijne nieuwe Sweetie onderbroeken met pijpjes in de webwinkel. Met de lente en lichte kleuren in gedachten koos ik voor twee pastelkleuren, met ieder een bescheiden bloementjes-dessin. Een oudroze en lichtblauwe Sweetie only. Die worden in een bescheiden oplage gemaakt dus op = op.
Sarah's Sweeties zijn al bijna twaalf jaar voor veel vrouwen - van maat 38 t/m 60 - de fijnste oplossing tegen schurende bovenbenen. Altijd gemaakt van natuurlijke materialen (katoen, viscose, bamboe) en helemaal ontworpen met het ronde vrouwenlichaam in gedachten. Dus geen lage afzakkende taille of naden op plekken waar ze alleen maar meer irritatie geven, én met pijpjes die lang genoeg zijn om niet op te kruipen. Naast de twee basiskleuren zwart en grijs mêlee zijn er regelmatig limitd editions in leuke dessins en kleuren. Het motto is en blijft: Sweet for your thighs, candy for the eyes!
En ook de andere items uit de collectie, het A-lijn Jurkie, Jurkie, de Homie en (nieuw in de collectie) het Hempie met boobs support voldoen aan die vereisten. Volg de sociale media en de nieuwsbrief om als eerst op de hoogte te zijn.
Ben heel blij met mijn duo sweeties. De verrassing is super leuk.
AnnekeB:
Als je door security checks moet, is het hempie heerlijk, want je wordt niet meer uit de rij gehaald voor een body scan :)
Ingrid :
De donkerblauwe sweeties van bamboe zijn echt prachtig. Komen daar ook jurkjes van? Dat lijkt me zo mooi. Sokkies bestelde ik eerder nooit, maar nadat ik een paar cadeau kreeg, meteen vier paar besteld, zitten heerlijk!