Jawel daar zijn ze de nieuwe beestachtige print van Miss Panthera is er in vier varianten. Naast het vertrouwede trio Sweetie, hemdje en jurkje, is er de top die met haar wijde mouwtjes een perfecte aanvulling is op het jurkje en het hemdje maar ook op je andere (mouwloze) jurkjes, topjes en wat je maar bedenkt. De hele serie staat compleet in de categorie Limited edition.
Joepie, nóg een Sweetie besteld na gisteren voor het eerst geprobeerd! Echt fantastisch! Ben blij dat er weer een speciale [lees: roze/bloemetjes ;) ] versie is!
Gerda Polleman:
Ik heb veel plezier van mijn sweetie, het is alleen jammer dat ze niet in meer kleuren gemaakt worden, zoals zwart, wit of huidkleur. Er zit een prima pasvorm in alleen ze glijden niet, anders waren ze bijna volmaakt.
Ingeborg:
Toen ik de sweeties binnen kreeg vond ik het al leuk, verpakt als een echt cadeautje voor jezelf! Nu na een paar dagen 30 plus graden en een rokje vind ik het helemaal fantastisch! Ein-de-lijk geen schuurplekken meer!